Hatimoğulları ve Bakırhan’dan 3 dilde bayram mesajı 

GündemPolitika

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ile Tuncer Bakırhan, paylaştıkları kutlama mesajında, Ramazan Bayramı’nın “adalet, özgürlük ve barışa vesile olmasını” diledi.

 

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ile Tuncer Bakırhan, Ramazan Bayramı vesilesiyle Kürtçe, Türkçe ve Arapça dillerinde kutlama mesajı yayımladı. 

 Hatimoğulları ile Bakırhan’ın mesajı şöyle:

 “Adalet, özgürlük ve barışa vesile olmasını dilediğimiz Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımızla kutluyor, tüm İslam âlemine hayırlı olmasını diliyoruz. 

Geride bıraktığımız seçim sürecinin de gösterdiği üzere Türkiye halkları artık eşit ve adil bir yaşam talep ediyor, savaş ve sömürüden uzak bir hayat istiyor. 

 İyi dilek ve umutlarımızı birlikte büyüttüğümüz bu süreçte; dayanışmanın, birlikteliğin ve daha da cesur bir duruşun açığa çıkacağına inanıyoruz. 

 Bu vesileyle en çok da her türlü baskı ve zorluğa direnen ve demokrasi mücadelesinden vaz-geçmeyerek bizlere çifte bayram yaşatan halklarımıza, gece gündüz demeden çalışan partililerimize, oyunun olduğu kente kampanyamızla giderek oy kullanan on binlerce yurttaşa ve sandıklarına sahip çıkan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ülkemiz ve dünyanın dört bir yanında barış ve özgürlük için verilen mücadelelerin başarıya ulaşmasını diliyoruz.”

 

/Mezopotamya Ajansı/

İlginizi Çekebilir

Bahçeli, Abdullah Zeydan’ı hedef aldı: Mazbatasının verilmesi baştan ayağa skandaldır ve yanlıştır
İsrail’den ticari kısıtlama tepkisi: Erdoğan Türk halkının çıkarlarını Hamas katilleri için feda ediyor

Öne Çıkanlar