Aziz Elaldı, Amedspor başkanlığı için adaylığını geri çekti

Spor

🔴 Amedspor’un 4 Haziran’da yapılacak kongresinde yeniden aday olacağını açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Elaldı, adaylığını geri çektiğini açıkladı…

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Elaldı, şu ifadeleri kullandı:

“Kamuoyunun malumu olduğu üzere şampiyonluk yaşadığımız bir sezonun, emeklerinin takdir edileceği bir dönemde iken, maalesef Amedspor camiası haftalardır ciddi bir manipülasyon ile karşı karşıya bırakılmıştır. Bazı sosyal medya hesapları ve basından öğrendiğim kadarı ile, Yüksek İstişare Kurulu’nun yetkilendirmesi ile Nedim Şimşek kardeşimizin başkanlığında, yönetim kurulu oluşturma çalışmaları teyit edilmiştir. Hedef Süper Lig şiarıyla çıkmış olduğumuz bu yolda; şehrimizin bileşenlerine danışılarak daha büyük yol haritaları belirlendi ve başkanlığa devam kararı aldım.

Tüm halkımızın bildiği üzere bölgemizin temsiliyeti açısından önemli bir yere sahip olan Amedsporumuzun; başkanlık belirleme sürecinin, yarış haline getirilmesinin; Amedspor duruşuna ve birleştirici gücüne zarar vereceği düşüncesi ile Amedspor’da başkanlık yapmış ve yıllardan beri emek vermiş biri olarak, Yüksek İstişare Kurulu’nun, Nedim Şimşek veya belirleyeceği başka bir aday için, Amedspor menfaatleri gereği başkanlık adaylığından geri çekilme kararı almış bulunmaktayım. Her daim Amedspor’un kurumların ve kişilerin üzerinde olduğunu bilen biri olarak asla takımımızı yalnız bırakmayacağımı da belirtmek isterim.”

 

İlginizi Çekebilir

WP: Rusya, Ukrayna’da Amerikan yapımı birçok silahı etkisizleştirdi
Avustralya Yemen’deki Ensarullah Hareketi’ni terör örgütü ilan etti

Öne Çıkanlar