CNN’nin tanınmış yorumcusu Alice Stewart ölü bulundu

GündemMedya

CNN International kanalının Cumhuriyetçi Parti uzmanlığıyla tanınan siyaset yorumcusu Alice Stewart’ın açık alanda ölü bulunduğu açıklandı.  58 yaşındaki ünlü yorumcunun ölüm sebebi araştırılıyor.

Artı Gerçek’te yer alan habere göre CNN televizyonunun tanınmış siyaset yorumcularından Alice Stewart, ABD’nin Virginia eyaletinde ölü bulundu. Polis, Stewart’ın ölümünde şüpheli bir durum görülmediğini açıkladı. Buna göre, 58 yaşındaki yorumcunun ani bir sağlık sorunu yaşadığına inanılıyor. Ölüm sebebi, otopsi ile netleşecek.

Stewart’ın cesedinin, Virgina’nın kuzeyindeki Belle View bölgesinde cumartesi sabahı erken saatlerde açık havada bulunduğu belirtildi.

Siyasal iletişimci olan Stewart, Cumhuriyetçilerin çeşitli seçim kampanyalarında danışman olarak görev yaptıktan sonra 2016 yılında CNN International kanalında daimi siyaset yorumculuğuna başlamıştı. Stewart son olarak, cuma akşamı ekrana çıkmıştı.

CNN CEO’su Mark Thompson, kanalın çalışanlarına gönderdiği başsağlığı mesajında, Stewart’ın Emmy ödüllü bir gazeteci olarak CNN yayınlarına büyük katkısının bulunduğunu vurguladı.

İlginizi Çekebilir

YNK Lideri Bafel Talabani’den Reisi için taziye mesajı
Dünya liderleri Reisi için taziye mesajları yayınlıyor

Öne Çıkanlar